3 200 000 €
8000 €/m²
Property 41673 photo 1
Property 41673 photo 2
Property 41673 photo 3
Property 41673 photo 4
Property 41673 photo 5
Property 41673 photo 6
Property 41673 photo 7
Property 41673 photo 8
Property 41673 photo 9
Property 41673 photo 10
Property 41673 photo 11
Property 41673 photo 12
Property 41673 photo 13
Property 41673 photo 14
Property 41673 photo 15
Property 41673 photo 16
Property 41673 photo 17
Property 41673 photo 18
Property 41673 photo 19
Property 41673 photo 20
Property 41673 photo 21
Property 41673 photo 22
Property 41673 photo 23
Property 41673 photo 24
Property 41673 photo 25
Property 41673 photo 26
Property 41673 photo 27
Property 41673 photo 28
Property 41673 photo 29
Property 41673 photo 30
Property 41673 photo 31
Property 41673 photo 32
Property 41673 photo 33
Property 41673 photo 34
Property 41673 photo 35
Property 41673 photo 36
Property 41673 photo 37
Property 41673 photo 38
Property 41673 photo 39
Property 41673 photo 40
Property 41673 photo 41
Property 41673 photo 42
Property 41673 photo 43
Property 41673 photo 44
Property 41673 photo 45
Property 41673 photo 46
Property 41673 photo 47
Property 41673 photo 48
Property 41673 photo 49
Property 41673 photo 50
Property 41673 photo 51
Property 41673 photo 52
Property 41673 photo 53
Property 41673 photo 54
Property 41673 photo 55
Property 41673 photo 56
Property 41673 photo 57

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 9
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 270 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 400 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 5 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Kod objekta 58524
  • Kvadratura 319 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
3 200 000 € 6274 €/m²
  • Kod objekta 62197
  • Kvadratura 510 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
3 200 000 € 7881 €/m²
  • Kod objekta 54602
  • Kvadratura 406 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
4 000 000 € 9090 €/m²
  • Kod objekta 51440
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 33063
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Kod objekta 56466
  • Kvadratura 379 m²
  • Udaljenost od mora 37 m

Prijava za Newsletter