3 000 000 € 2 900 000 €
5800 €/m²
Property 33615 photo 1
Property 33615 photo 2
Property 33615 photo 3
Property 33615 photo 4
Property 33615 photo 5
Property 33615 photo 6
Property 33615 photo 7
Property 33615 photo 8
Property 33615 photo 9
Property 33615 photo 10
Property 33615 photo 11
Property 33615 photo 12
Property 33615 photo 13
Property 33615 photo 14
Property 33615 photo 15
Property 33615 photo 16
Property 33615 photo 17
Property 33615 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2006
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 500 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Kod objekta 56466
  • Kvadratura 379 m²
  • Udaljenost od mora 37 m
Za prodaju
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Kod objekta 58524
  • Kvadratura 319 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
3 197 000 € 10800 €/m²
  • Kod objekta 58511
  • Kvadratura 296 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 49030
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 33063
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
3 200 000 € 6274 €/m²
  • Kod objekta 62197
  • Kvadratura 510 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Kod objekta 62543
  • Kvadratura 650 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter