2 490 000 €
3831 €/m²
Property 62543 photo 1
Property 62543 photo 2
Property 62543 photo 3
Property 62543 photo 4
Property 62543 photo 5
Property 62543 photo 6
Property 62543 photo 7
Property 62543 photo 8
Property 62543 photo 9
Property 62543 photo 10
Property 62543 photo 11
Property 62543 photo 12
Property 62543 photo 13
Property 62543 photo 14
Property 62543 photo 15
Property 62543 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2014
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 4100 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 87 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 650 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Kod objekta 49464
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 000 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 37779
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Kod objekta 45258
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 200 000 € 7881 €/m²
  • Kod objekta 54602
  • Kvadratura 406 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Kod objekta 56466
  • Kvadratura 379 m²
  • Udaljenost od mora 37 m

Prijava za Newsletter