2 200 000 €
11000 €/m²
Property 45258 photo 1
Property 45258 photo 2
Property 45258 photo 3
Property 45258 photo 4
Property 45258 photo 5
Property 45258 photo 6
Property 45258 photo 7
Property 45258 photo 8
Property 45258 photo 9
Property 45258 photo 10
Property 45258 photo 11
Property 45258 photo 12
Property 45258 photo 13
Property 45258 photo 14
Property 45258 photo 15
Property 45258 photo 16
Property 45258 photo 17
Property 45258 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 65 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 71 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 200 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 700 000 € 6428 €/m²
  • Kod objekta 50284
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 33063
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
2 000 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 37779
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Kod objekta 45258
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 850 000 € 5441 €/m²
  • Kod objekta 47645
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 48612
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod objekta 56674
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter