2 666 000 € 2 500 000 €
3639 €/m²
Property 49848 photo 1
Property 49848 photo 2
Property 49848 photo 3
Property 49848 photo 4
Property 49848 photo 5
Property 49848 photo 6
Property 49848 photo 7
Property 49848 photo 8
Property 49848 photo 9
Property 49848 photo 10
Property 49848 photo 11
Property 49848 photo 12
Property 49848 photo 13
Property 49848 photo 14
Property 49848 photo 15
Property 49848 photo 16
Property 49848 photo 17
Property 49848 photo 18
Property 49848 photo 19
Property 49848 photo 20
Property 49848 photo 21
Property 49848 photo 22
Property 49848 photo 23
Property 49848 photo 24
Property 49848 photo 25
Property 49848 photo 26
Property 49848 photo 27
Property 49848 photo 28
Property 49848 photo 29
Property 49848 photo 30
Property 49848 photo 31
Property 49848 photo 32

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2016
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 9800 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju 4-sprata vila od 687 kv.m na Kritu. u podrumu se sastoji od na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 2 WC. Loft se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, WC. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
3 200 000 € 7881 €/m²
  • Kod objekta 54602
  • Kvadratura 406 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 45284
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod objekta 63365
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 58324
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Kod objekta 62543
  • Kvadratura 650 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 200 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 41673
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Kod objekta 58507
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter