2 500 000 €
5000 €/m²
Property 45284 photo 1
Property 45284 photo 2
Property 45284 photo 3
Property 45284 photo 4
Property 45284 photo 5
Property 45284 photo 6
Property 45284 photo 7
Property 45284 photo 8
Property 45284 photo 9
Property 45284 photo 10
Property 45284 photo 11
Property 45284 photo 12
Property 45284 photo 13
Property 45284 photo 14
Property 45284 photo 15
Property 45284 photo 16
Property 45284 photo 17
Property 45284 photo 18
Property 45284 photo 19
Property 45284 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 500 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 33063
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Kod objekta 56466
  • Kvadratura 379 m²
  • Udaljenost od mora 37 m
Za prodaju
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Kod objekta 62543
  • Kvadratura 650 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 700 000 € 6428 €/m²
  • Kod objekta 50284
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Kod objekta 45258
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod objekta 63365
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter