60 000 €
98 €/m²
Property 39456 photo 1
Property 39456 photo 2
Property 39456 photo 3
Property 39456 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 608 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 243 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
75 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 59115
  • Kvadratura 805 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63360
  • Kvadratura 993 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
80 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 45331
  • Kvadratura 9363 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
62 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 52385
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
65 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 43110
  • Kvadratura 573 m²
  • Udaljenost od mora 12500 m
Za prodaju
60 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 42779
  • Kvadratura 439 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
55 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 62152
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
50 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 47006
  • Kvadratura 648 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 52467
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
64 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 29556
  • Kvadratura 489 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter