Prodaja - Vila 199 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador Dekeleia
395 000 €
1985 €/m²
Property 49206 photo 1
Property 49206 photo 2
Property 49206 photo 3
Property 49206 photo 4
  • Kod objekta 49206
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 199 m²
  • Površina placa 295 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto Kipar (Kipar) | Dekeleia (El Salvador)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Podno grejanje
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 199 kv.m u Larnaka. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
399 000 € 2389 €/m²
  • Kod objekta 47099
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 45339
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
477 000 € 2981 €/m²
  • Kod objekta 44300
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 2258 €/m²
  • Kod objekta 32908
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 49191
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
530 000 € 2366 €/m²
  • Kod objekta 49189
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
575 000 € 1949 €/m²
  • Kod objekta 39213
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
580 000 € 2843 €/m²
  • Kod objekta 43354
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 2457 €/m²
  • Kod objekta 44811
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 44809
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter