Property 64777 photo 1
Property 64777 photo 2
Property 64777 photo 3
Property 64777 photo 4
Property 64777 photo 5
Property 64777 photo 6
Property 64777 photo 7
Property 64777 photo 8
Property 64777 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 66 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 109 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Lokacija

Dokumenti

Slične ponude

Za prodaju
960 000 € 2526 €/m²
  • Kod objekta 38249
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 5
Izdavanje
Na upit
  • Kod objekta 47392
  • Kvadratura 740 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 56208
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • Kod objekta 40138
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61624
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Kod objekta 62608
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Kod objekta 57927
  • Kvadratura 290 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
670 000 € 2233 €/m²
  • Kod objekta 65955
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter