910 000 €
6691 €/m²
Property 62079 photo 1
Property 62079 photo 2
Property 62079 photo 3
Property 62079 photo 4
Property 62079 photo 5
Property 62079 photo 6
Property 62079 photo 7
Property 62079 photo 8
Property 62079 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 7900 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 136 kv.m na Kritu. Vila se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 3 kupatila sa tuš kabinom, ostava. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod objekta 65409
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 62907
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
800 000 € 1230 €/m²
  • Kod objekta 56313
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
745 000 € 1280 €/m²
  • Kod objekta 35142
  • Kvadratura 582 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
900 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 37962
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
900 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 23706
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Kod objekta 62608
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter