Prodaja - Zemljište 11450 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
215 000 €
18 €/m²
Property 48390 photo 1
Property 48390 photo 2
Property 48390 photo 3
Property 48390 photo 4
Property 48390 photo 5
Property 48390 photo 6
Property 48390 photo 7
Property 48390 photo 8
Property 48390 photo 9
Property 48390 photo 10
Property 48390 photo 11
Property 48390 photo 12
Property 48390 photo 13
Property 48390 photo 14

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od grada: 39 km
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 11450 kv.m. na Krfu. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 33336
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
220 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 31079
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
190 000 € 150 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 38953
  • Kvadratura 8104 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 35771
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
220 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 26193
  • Kvadratura 4363 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 38944
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
280 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 43703
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
315 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 48867
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
290 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 44583
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
195 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 61294
  • Kvadratura 3321 m²
  • Udaljenost od mora 823 m

Prijava za Newsletter