Prodaja - Zemljište 8104 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
190 000 € 150 000 €
18 €/m²
Property 38953 photo 1
Property 38953 photo 2
Property 38953 photo 3
Property 38953 photo 4
Property 38953 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od grada: 36 km
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8104 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: bunar. Sa mogućnošću izgradnje do 280 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na šumu.

Za prodaju
190 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 33834
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
170 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 30744
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
175 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 57653
  • Kvadratura 2463 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
165 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 46849
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 47381
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
200 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 50849
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
162 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 40717
  • Kvadratura 3660 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
250 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 51203
  • Kvadratura 4470 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
270 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 41644
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
200 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 38650
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m

Prijava za Newsletter