Prodaja - Mezoneta 165 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
270 000 €
1636 €/m²
Property 9079 photo 1
Property 9079 photo 2
Property 9079 photo 3
Property 9079 photo 4
Property 9079 photo 5
Property 9079 photo 6
Property 9079 photo 7
Property 9079 photo 8
Property 9079 photo 9
Property 9079 photo 10
Property 9079 photo 11
Property 9079 photo 12
Property 9079 photo 13
Property 9079 photo 14
Property 9079 photo 15
Property 9079 photo 16
  • Kod objekta 9079
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 165 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 165 kv.m u Pafos. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, bazen, parking, ostavu.

Postoje četiri gradske kuće na raspolaganju u novom stambenom kompleksu u blizini grada Pafosa. Svaka gradska kuća ima individualni krovni vrt i parking prostor. Cene gradskih kuća su 270.000 i 275.000 evra.

Za prodaju
341 000 € 318 000 € 3382 €/m²
  • Kod objekta 18110
  • Kvadratura 94 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
379 900 € 2814 €/m²
  • Kod objekta 41835
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
369 500 € 1585 €/m²
  • Kod objekta 49255
  • Kvadratura 233 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 34238
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 23784
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
227 000 € 1907 €/m²
  • Kod objekta 48306
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
245 000 € 1991 €/m²
  • Kod objekta 23185
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 41867
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
403 000 € 359 000 € 2175 €/m²
  • Kod objekta 26808
  • Kvadratura 165 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter