Prodaja - Zemljište 1000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
90 000 €
90 €/m²
Property 41774 photo 1
Property 41774 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
100 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 66041
  • Kvadratura 7674 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
100 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 50929
  • Kvadratura 2204 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
80 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 48934
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
130 000 € 265 €/m²
  • Kod objekta 51604
  • Kvadratura 490 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
110 000 € 365 €/m²
  • Kod objekta 56528
  • Kvadratura 301 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
90 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 35639
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 41225
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
100 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 65697
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
95 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 59575
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter