225 000 €
32 €/m²
Property 37437 photo 1
Property 37437 photo 2
Property 37437 photo 3
Property 37437 photo 4
Property 37437 photo 5
Property 37437 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6890 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 270 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 39265
  • Kvadratura 4550 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
235 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 52112
  • Kvadratura 5321 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
250 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 57759
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Preporučujemo Za prodaju
214 000 €
  • Kod objekta 65947
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 1180 m
Za prodaju
300 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 49100
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Preporučujemo Za prodaju
235 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 65945
  • Kvadratura 4460 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
200 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 50156
  • Kvadratura 2150 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
190 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 39453
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
215 000 € 206 €/m²
  • Kod objekta 57076
  • Kvadratura 1040 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
299 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 63201
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m

Prijava za Newsletter