Prodaja - Vila 184 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Pegeia
430 000 €
2337 €/m²
Property 44802 photo 1
Property 44802 photo 2
Property 44802 photo 3
Property 44802 photo 4
Property 44802 photo 5
Property 44802 photo 6
Property 44802 photo 7
  • Kod objekta 44802
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 184 m²
  • Površina placa 720 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Kipar (Kipar) | Pegeia (Pafos)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 184 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
360 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 49192
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
345 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 44179
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
432 000 € 3042 €/m²
  • Kod objekta 46077
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
547 000 € 2452 €/m²
  • Kod objekta 42233
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
599 000 € 3565 €/m²
  • Kod objekta 38759
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
348 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 34225
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 2945 €/m²
  • Kod objekta 45103
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2556 €/m²
  • Kod objekta 52306
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2575 €/m²
  • Kod objekta 49185
  • Kvadratura 233 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
425 000 € 2414 €/m²
  • Kod objekta 49367
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter