Cena od 348 000 €
3000 €/m²
Property 34225 photo 1
Property 34225 photo 2
Property 34225 photo 3
Property 34225 photo 4
Property 34225 photo 5
Property 34225 photo 6
Property 34225 photo 7
Property 34225 photo 8
Property 34225 photo 9
Property 34225 photo 10
Property 34225 photo 11
Property 34225 photo 12
Property 34225 photo 13
Property 34225 photo 14
Property 34225 photo 15
Property 34225 photo 16
Property 34225 photo 17
Property 34225 photo 18
Property 34225 photo 19
Property 34225 photo 20
Property 34225 photo 21
Property 34225 photo 22
Property 34225 photo 23
Property 34225 photo 24
Property 34225 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od grada: 39 km
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 116 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i bazen, parking.

Za prodaju
430 000 € 2457 €/m²
  • Kod objekta 44811
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 49192
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51515
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
477 000 € 2981 €/m²
  • Kod objekta 44300
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 45339
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
390 000 € 2131 €/m²
  • Kod objekta 42117
  • Kvadratura 183 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 3281 €/m²
  • Kod objekta 39310
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
399 000 € 1927 €/m²
  • Kod objekta 22915
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
379 000 € 2165 €/m²
  • Kod objekta 49267
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
436 730 € 2069 €/m²
  • Kod objekta 9294
  • Kvadratura 211 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter