Prodaja - Vila 150 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
345 000 €
2300 €/m²
Property 44179 photo 1
Property 44179 photo 2
Property 44179 photo 3
Property 44179 photo 4
Property 44179 photo 5
Property 44179 photo 6
Property 44179 photo 7
  • Kod objekta 44179
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 150 m²
  • Površina placa 500 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 150 kv.m u Pafos. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, ostavu.

Za prodaju
481 535 € 2832 €/m²
  • Kod objekta 52353
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 44812
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
475 762 € 2703 €/m²
  • Kod objekta 9326
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
466 140 € 2877 €/m²
  • Kod objekta 49312
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 2546 €/m²
  • Kod objekta 44120
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2301 €/m²
  • Kod objekta 52354
  • Kvadratura 189 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 2078 €/m²
  • Kod objekta 48999
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
390 000 € 2131 €/m²
  • Kod objekta 42117
  • Kvadratura 183 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
399 000 € 2389 €/m²
  • Kod objekta 47099
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
439 320 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 45612
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter