2 150 000 €
10000 €/m²
Property 63374 photo 1
Property 63374 photo 2
Property 63374 photo 3
Property 63374 photo 4
Property 63374 photo 5
Property 63374 photo 6
Property 63374 photo 7
Property 63374 photo 8
Property 63374 photo 9
Property 63374 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 215 kv.m na Atici. u podrumu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
2 200 000 € 27500 €/m²
  • Kod objekta 13681
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
2 500 000 € 4385 €/m²
  • Kod objekta 42973
  • Kvadratura 570 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 100 000 € 4906 €/m²
  • Kod objekta 61989
  • Kvadratura 428 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 900 000 € 1357 €/m²
  • Kod objekta 13268
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
2 100 000 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 56481
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 750 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 30575
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 15192
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Kod objekta 31142
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 150 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 63374
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter