Prodaja - Kuća 600 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
1 500 000 €
2500 €/m²
Property 34925 photo 1
Property 34925 photo 2
Property 34925 photo 3
Property 34925 photo 4
Property 34925 photo 5
Property 34925 photo 6
Property 34925 photo 7
Property 34925 photo 8
Property 34925 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 10
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 600 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, 3 kupatila sa tuš kabinom, 2 ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
2 150 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 63374
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56683
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 600 000 € 3404 €/m²
  • Kod objekta 43921
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 600 000 € 8888 €/m²
  • Kod objekta 26234
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 200 000 € 27500 €/m²
  • Kod objekta 13681
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
1 400 000 € 5185 €/m²
  • Kod objekta 59927
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 100 000 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 56481
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 39060
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 500 000 € 4021 €/m²
  • Kod objekta 7797
  • Kvadratura 373 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 400 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63886
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter