380 000 €
1583 €/m²
Property 62375 photo 1
Property 62375 photo 2
Property 62375 photo 3
Property 62375 photo 4
Property 62375 photo 5
Property 62375 photo 6
Property 62375 photo 7
Property 62375 photo 8
Property 62375 photo 9
Property 62375 photo 10
Property 62375 photo 11
Property 62375 photo 12
Property 62375 photo 13
Property 62375 photo 14
Property 62375 photo 15
Property 62375 photo 16
Property 62375 photo 17
Property 62375 photo 18
Property 62375 photo 19
Property 62375 photo 20
Property 62375 photo 21
Property 62375 photo 22
Property 62375 photo 23
Property 62375 photo 24
Property 62375 photo 25
Property 62375 photo 26
Property 62375 photo 27
Property 62375 photo 28
Property 62375 photo 29
Property 62375 photo 30

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 750 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 240 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 kupatila. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
500 000 € 1136 €/m²
  • Kod objekta 30072
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
320 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 23914
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 21704
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 24990
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 3040 €/m²
  • Kod objekta 35507
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 1890 €/m²
  • Kod objekta 41223
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
360 000 € 2647 €/m²
  • Kod objekta 65054
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
505 000 € 1683 €/m²
  • Kod objekta 12794
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
510 000 € 1062 €/m²
  • Kod objekta 23486
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
490 000 € 2969 €/m²
  • Kod objekta 20949
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter