Prodaja - Zemljište 1140 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
300 000 €
263 €/m²
Property 7535 photo 1
Property 7535 photo 2
  • Kod objekta 7535
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 1140 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1140 kv.m. na Olimpska regija. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 900 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
400 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 9805
  • Kvadratura 4008 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
350 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 36680
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
260 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 49646
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
315 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6633
  • Kvadratura 1428 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 6460
  • Kvadratura 1125 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 32013
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
380 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 43615
  • Kvadratura 9062 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
380 000 € 521 €/m²
  • Kod objekta 9827
  • Kvadratura 728 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
250 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 59705
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m

Prijava za Newsletter