220 000 €
53 €/m²
Property 65418 photo 1
Property 65418 photo 2
Property 65418 photo 3
Property 65418 photo 4
Property 65418 photo 5
Property 65418 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4098 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
320 000 € 1584 €/m²
  • Kod objekta 64279
  • Kvadratura 202 m²
  • Udaljenost od mora 186 m
Za prodaju
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 41471
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
320 000 € 508 €/m²
  • Kod objekta 61232
  • Kvadratura 629 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
200 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 51006
  • Kvadratura 5600 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
250 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 42246
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
300 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 49100
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
270 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 50667
  • Kvadratura 4805 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 39770
  • Kvadratura 3455 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
230 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 41967
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
300 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64069
  • Kvadratura 1516 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter