630 000 €
2086 €/m²
Property 59310 photo 1
Property 59310 photo 2
Property 59310 photo 3
Property 59310 photo 4
Property 59310 photo 5
Property 59310 photo 6
Property 59310 photo 7
Property 59310 photo 8
Property 59310 photo 9
Property 59310 photo 10
Property 59310 photo 11
Property 59310 photo 12
Property 59310 photo 13
Property 59310 photo 14
Property 59310 photo 15
Property 59310 photo 16
Property 59310 photo 17
Property 59310 photo 18
Property 59310 photo 19
Property 59310 photo 20
Property 59310 photo 21
Property 59310 photo 22
Property 59310 photo 23
Property 59310 photo 24
Property 59310 photo 25
Property 59310 photo 26
Property 59310 photo 27
Property 59310 photo 28
Property 59310 photo 29
Property 59310 photo 30
Property 59310 photo 31
Property 59310 photo 32
Property 59310 photo 33
Property 59310 photo 34
Property 59310 photo 35
Property 59310 photo 36
Property 59310 photo 37

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 9
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 302 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 3 kupatila. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i kamin, parking, baštu, garaža, ostavu.

Za prodaju
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • Kod objekta 42192
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
580 000 € 3717 €/m²
  • Kod objekta 24433
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
530 000 € 1394 €/m²
  • Kod objekta 24158
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
640 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 41798
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
720 000 € 3050 €/m²
  • Kod objekta 46880
  • Kvadratura 236 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65553
  • Kvadratura 185 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
600 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 49578
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
700 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 24926
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
690 000 € 1533 €/m²
  • Kod objekta 52075
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 14
Za prodaju
520 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 49438
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 10 m

Prijava za Newsletter