680 000 €
8293 €/m²
Property 56489 photo 1
Property 56489 photo 2
Property 56489 photo 3
Property 56489 photo 4
Property 56489 photo 5
Property 56489 photo 6
Property 56489 photo 7
Property 56489 photo 8
Property 56489 photo 9
Property 56489 photo 10
Property 56489 photo 11
Property 56489 photo 12
Property 56489 photo 13
Property 56489 photo 14
Property 56489 photo 15
Property 56489 photo 16
Property 56489 photo 17
Property 56489 photo 18
Property 56489 photo 19
Property 56489 photo 20
Property 56489 photo 21
Property 56489 photo 22
Property 56489 photo 23
Property 56489 photo 24
Property 56489 photo 25
Property 56489 photo 26
Property 56489 photo 27
Property 56489 photo 28
Property 56489 photo 29
Property 56489 photo 30
Property 56489 photo 31
Property 56489 photo 32

Detalji

  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Type of flooring: tiles
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od grada: 27 km
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 82 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
600 000 € 2068 €/m²
  • Kod objekta 38919
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
549 000 € 2786 €/m²
  • Kod objekta 64690
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
700 000 € 680 000 € 3317 €/m²
  • Kod objekta 59766
  • Kvadratura 205 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65553
  • Kvadratura 185 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
650 000 € 2600 €/m²
  • Kod objekta 33117
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 25224
  • Kvadratura 128 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • Kod objekta 42192
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
585 000 € 2437 €/m²
  • Kod objekta 3062
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 32325
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter