700 000 €
2917 €/m²
Property 4073 photo 1
Property 4073 photo 2
Property 4073 photo 3
Property 4073 photo 4
Property 4073 photo 5
Property 4073 photo 6
Property 4073 photo 7
Property 4073 photo 8
Property 4073 photo 9
Property 4073 photo 10
Property 4073 photo 11
Property 4073 photo 12
Property 4073 photo 13
Property 4073 photo 14
Property 4073 photo 15
Property 4073 photo 16
Property 4073 photo 17
Property 4073 photo 18
Property 4073 photo 19
Property 4073 photo 20
Property 4073 photo 21
Property 4073 photo 22
Property 4073 photo 23
Property 4073 photo 24

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1978
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 240 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 3 kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
580 000 € 1633 €/m²
  • Kod objekta 50661
  • Kvadratura 355 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
730 000 € 2147 €/m²
  • Kod objekta 7178
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 21763
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 19943
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
855 000 € 3120 €/m²
  • Kod objekta 23339
  • Kvadratura 274 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
720 000 € 3050 €/m²
  • Kod objekta 46880
  • Kvadratura 236 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
645 000 € 3794 €/m²
  • Kod objekta 63017
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 33717
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 2068 €/m²
  • Kod objekta 38919
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 4827 €/m²
  • Kod objekta 56012
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter