140 000 €
4000 €/m²
Property 38725 photo 1
Property 38725 photo 2
Property 38725 photo 3
Property 38725 photo 4
Property 38725 photo 5
Property 38725 photo 6
Property 38725 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 11500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 35 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, baštu, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
180 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 37128
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
190 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 57534
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 64225
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
130 000 € 3023 €/m²
  • Kod objekta 41183
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66066
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 2468 €/m²
  • Kod objekta 66047
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
125 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 65788
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 57400
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
135 000 € 1115 €/m²
  • Kod objekta 57535
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter