Prodaja - Stan 170 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
1 600 000 €
9412 €/m²
Property 49916 photo 1
Property 49916 photo 2
Property 49916 photo 3
Property 49916 photo 4
Property 49916 photo 5
Property 49916 photo 6
Property 49916 photo 7
Property 49916 photo 8
Property 49916 photo 9
Property 49916 photo 10
Property 49916 photo 11
Property 49916 photo 12
Property 49916 photo 13
Property 49916 photo 14
Property 49916 photo 15
Property 49916 photo 16
Property 49916 photo 17
Property 49916 photo 18
Property 49916 photo 19
Property 49916 photo 20
Property 49916 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 1993
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 170 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 600 000 € 11851 €/m²
  • Kod objekta 62309
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 533 000 € 11976 €/m²
  • Kod objekta 64589
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 750 000 € 15086 €/m²
  • Kod objekta 64414
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 100 000 € 6086 €/m²
  • Kod objekta 5292
  • Kvadratura 345 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 800 000 € 12000 €/m²
  • Kod objekta 57079
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Kod objekta 49916
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Kod objekta 64248
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Kod objekta 58377
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter