1 600 000 €
11852 €/m²
Property 62309 photo 1
Property 62309 photo 2
Property 62309 photo 3
Property 62309 photo 4
Property 62309 photo 5
Property 62309 photo 6
Property 62309 photo 7
Property 62309 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju stan od 135 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, kamin, tende, parking, roštilj, lift, grejanje, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
1 750 000 € 15086 €/m²
  • Kod objekta 64414
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Kod objekta 58377
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Kod objekta 49916
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 7619 €/m²
  • Kod objekta 8165
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Kod objekta 3291
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 533 000 € 11976 €/m²
  • Kod objekta 64589
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 800 000 € 12000 €/m²
  • Kod objekta 57079
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 100 000 € 2560 €/m²
  • Kod objekta 50571
  • Kvadratura 820 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter