200 000 €
769 €/m²
Property 38345 photo 1
Property 38345 photo 2
Property 38345 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1989
  • Godina renoviranja: 2004
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 6700 m
  • Udaljenost od grada: 30 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 260 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
285 000 € 1295 €/m²
  • Kod objekta 32639
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
195 000 € 1083 €/m²
  • Kod objekta 23620
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 50485
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 29134
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
180 000 € 947 €/m²
  • Kod objekta 51752
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 56043
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 19790
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
200 000 € 769 €/m²
  • Kod objekta 38345
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
250 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 30907
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
255 000 € 2056 €/m²
  • Kod objekta 52977
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter