195 000 €
1083 €/m²
Property 23620 photo 1
Property 23620 photo 2
Property 23620 photo 3
Property 23620 photo 4
Property 23620 photo 5
Property 23620 photo 6
Property 23620 photo 7
Property 23620 photo 8
Property 23620 photo 9
Property 23620 photo 10
Property 23620 photo 11
Property 23620 photo 12
Property 23620 photo 13
Property 23620 photo 14
Property 23620 photo 15
Property 23620 photo 16
Property 23620 photo 17
Property 23620 photo 18
Property 23620 photo 19
Property 23620 photo 20
Property 23620 photo 21
Property 23620 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1993
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 10 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 180 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od 2 dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od ostava. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, ostavu.

Za prodaju
255 000 € 1593 €/m²
  • Kod objekta 62254
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
220 000 € 3793 €/m²
  • Kod objekta 62108
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 120 000 € 468 €/m²
  • Kod objekta 21339
  • Kvadratura 256 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
230 000 € 1036 €/m²
  • Kod objekta 54333
  • Kvadratura 222 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
285 000 € 1295 €/m²
  • Kod objekta 32639
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
240 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 29134
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
275 000 € 250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 56043
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
180 000 € 947 €/m²
  • Kod objekta 51752
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 1083 €/m²
  • Kod objekta 23620
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • Kod objekta 49701
  • Kvadratura 164 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter