180 000 €
947 €/m²
Property 51752 photo 1
Property 51752 photo 2
Property 51752 photo 3
Property 51752 photo 4
Property 51752 photo 5
Property 51752 photo 6
Property 51752 photo 7
Property 51752 photo 8
Property 51752 photo 9
Property 51752 photo 10
Property 51752 photo 11
Property 51752 photo 12
Property 51752 photo 13
Property 51752 photo 14
Property 51752 photo 15
Property 51752 photo 16
Property 51752 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 31 km
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 190 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, baštu.

Za prodaju
255 000 € 1593 €/m²
  • Kod objekta 62254
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
150 000 € 1578 €/m²
  • Kod objekta 65083
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
240 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 46653
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
200 000 € 1481 €/m²
  • Kod objekta 23621
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • Kod objekta 49701
  • Kvadratura 164 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 38935
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 769 €/m²
  • Kod objekta 38345
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • Kod objekta 39619
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
260 000 € 230 000 € 858 €/m²
  • Kod objekta 62026
  • Kvadratura 268 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
180 000 € 120 000 € 468 €/m²
  • Kod objekta 21339
  • Kvadratura 256 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter