400 000 €
72 €/m²
Property 12578 photo 1
Property 12578 photo 2
Property 12578 photo 3
Property 12578 photo 4
Property 12578 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 750 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 5500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
342 000 € 249 €/m²
  • Kod objekta 52320
  • Kvadratura 1372 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
500 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 38077
  • Kvadratura 4542 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
349 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 65412
  • Kvadratura 5960 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
512 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 25604
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
427 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 32314
  • Kvadratura 5695 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 38518
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
525 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 47413
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
375 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 39514
  • Kvadratura 2420 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
450 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 62153
  • Kvadratura 4021 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod objekta 56281
  • Kvadratura 186 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m

Prijava za Newsletter