Property 37490 photo 1
Property 37490 photo 2
Property 37490 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1988
  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodajumezoneta od 80 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod objekta 30107
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 700 000 € 2548 €/m²
  • Kod objekta 45846
  • Kvadratura 667 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
330 000 € 891 €/m²
  • Kod objekta 24155
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 030 000 € 4103 €/m²
  • Kod objekta 54699
  • Kvadratura 251 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
930 000 € 4061 €/m²
  • Kod objekta 54696
  • Kvadratura 229 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 4229
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod objekta 13346
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 2529 €/m²
  • Kod objekta 57344
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
260 000 € 825 €/m²
  • Kod objekta 9891
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
405 000 € 1883 €/m²
  • Kod objekta 13804
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter