Prodaja - Stan 180 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
165 000 €
917 €/m²
Property 50635 photo 1
Property 50635 photo 2
Property 50635 photo 3
Property 50635 photo 4
Property 50635 photo 5
Property 50635 photo 6
Property 50635 photo 7
  • Kod objekta 50635
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 180 m²
  • Površina placa 109 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)

Detalji

  • Godina izgradnje: 1965
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju stan od 180 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
225 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 65274
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
245 000 € 3550 €/m²
  • Kod objekta 65438
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
175 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 57556
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 65227
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2468 €/m²
  • Kod objekta 66047
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2716 €/m²
  • Kod objekta 60192
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
235 000 € 2526 €/m²
  • Kod objekta 56341
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
235 000 € 3133 €/m²
  • Kod objekta 60915
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 2383 €/m²
  • Kod objekta 63980
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
147 000 € 3266 €/m²
  • Kod objekta 60030
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter