Prodaja - Kuća 120 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
210 000 €
1750 €/m²
Property 13170 photo 1
Property 13170 photo 2
Property 13170 photo 3
Property 13170 photo 4
Property 13170 photo 5
Property 13170 photo 6
Property 13170 photo 7
Property 13170 photo 8
Property 13170 photo 9
  • Kod objekta 13170
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 120 m²
  • Površina placa 300 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1992
  • Godina renoviranja: 2013
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od grada: 23 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 120 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 13170
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
190 000 € 763 €/m²
  • Kod objekta 54741
  • Kvadratura 249 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 694 €/m²
  • Kod objekta 24128
  • Kvadratura 360 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
195 000 € 689 €/m²
  • Kod objekta 49063
  • Kvadratura 283 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
300 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 31084
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
200 000 € 1069 €/m²
  • Kod objekta 31360
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
225 000 € 703 €/m²
  • Kod objekta 13112
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
220 000 € 2588 €/m²
  • Kod objekta 14061
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter