170 000 €
1667 €/m²
Property 34726 photo 1
Property 34726 photo 2
Property 34726 photo 3
Property 34726 photo 4
Property 34726 photo 5
Property 34726 photo 6
Property 34726 photo 7
Property 34726 photo 8
Property 34726 photo 9
Property 34726 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 102 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, lift, grejanje.

Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 63524
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
207 000 € 3450 €/m²
  • Kod objekta 64947
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod objekta 65296
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod objekta 65565
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 64883
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
192 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 66165
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter