Prodaja - Vila 152 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
632 875 €
4164 €/m²
Property 33761 photo 1
Property 33761 photo 2
Property 33761 photo 3
Property 33761 photo 4
  • Kod objekta 33761
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 152 m²
  • Površina placa 223 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 152 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking.

Za prodaju
610 000 € 1894 €/m²
  • Kod objekta 38349
  • Kvadratura 322 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
695 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 42568
  • Kvadratura 273 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 3561 €/m²
  • Kod objekta 49776
  • Kvadratura 219 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
550 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 41611
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 3708 €/m²
  • Kod objekta 43603
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
540 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 38466
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 3529 €/m²
  • Kod objekta 56948
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
940 000 € 5949 €/m²
  • Kod objekta 55901
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
585 000 € 3162 €/m²
  • Kod objekta 43217
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 2580 €/m²
  • Kod objekta 52359
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter