Na upit
Property 2946 photo 1
Property 2946 photo 2
Property 2946 photo 3
Property 2946 photo 4

Detalji

  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena struja.

Za prodaju
430 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 56441
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
28 500 € 23 €/m²
  • Kod objekta 56819
  • Kvadratura 1226 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
58 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 57847
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 4100 m
Za prodaju
90 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 60214
  • Kvadratura 1047 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
480 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 63742
  • Kvadratura 3310 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
135 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 61049
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
100 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 58138
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60620
  • Kvadratura 4683 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60716
  • Kvadratura 2603 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
200 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 65710
  • Kvadratura 3533 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter