Prodaja - Zemljište 6400 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
250 000 €
39 €/m²
Property 29440 photo 1
Property 29440 photo 2
Property 29440 photo 3
Property 29440 photo 4
Property 29440 photo 5
Property 29440 photo 6
Property 29440 photo 7
Property 29440 photo 8
Property 29440 photo 9
Property 29440 photo 10
Property 29440 photo 11
Property 29440 photo 12
Property 29440 photo 13
Property 29440 photo 14
Property 29440 photo 15
Property 29440 photo 16
Property 29440 photo 17
Property 29440 photo 18

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 22 km
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6400 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 35771
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
290 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 44583
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 52138
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
330 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 43299
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
220 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 25134
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
330 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 44033
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
350 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 64097
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
220 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 46069
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
350 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 23170
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
240 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 43701
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter