Prodaja - Zemljište 6320 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
220 000 €
34 €/m²
Property 29400 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 0,6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6320 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
225 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 51788
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
250 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 51203
  • Kvadratura 4470 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
220 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 26193
  • Kvadratura 4363 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
180 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 42239
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
235 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 25906
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
220 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 42915
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
260 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57083
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
305 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 24096
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
220 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 46069
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
240 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 50971
  • Kvadratura 4236 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter