Prodaja - Zemljište 15000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
300 000 € 255 000 €
17 €/m²
Property 29948 photo 1
Property 29948 photo 2
Property 29948 photo 3
Property 29948 photo 4
Property 29948 photo 5
Property 29948 photo 6
Property 29948 photo 7
Property 29948 photo 8
Property 29948 photo 9
Property 29948 photo 10
Property 29948 photo 11
Property 29948 photo 12
Property 29948 photo 13
Property 29948 photo 14
Property 29948 photo 15

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 41 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 15000 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
350 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63500
  • Kvadratura 5121 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
350 000 € 437 €/m²
  • Kod objekta 37187
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
360 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 10255
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
425 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 6150
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 35771
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
400 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 40480
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
280 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 29138
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
260 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57083
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
300 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 25131
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
250 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 51203
  • Kvadratura 4470 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m

Prijava za Newsletter