Prodaja - Kuća 300 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Paiania
Na upit
Property 24991 photo 1
Property 24991 photo 2
Property 24991 photo 3
Property 24991 photo 4
Property 24991 photo 5
Property 24991 photo 6
Property 24991 photo 7
Property 24991 photo 8
Property 24991 photo 9
Property 24991 photo 10
Property 24991 photo 11
Property 24991 photo 12
Property 24991 photo 13
Property 24991 photo 14
Property 24991 photo 15
Property 24991 photo 16
Property 24991 photo 17
Property 24991 photo 18
Property 24991 photo 19
Property 24991 photo 20
Property 24991 photo 21
Property 24991 photo 22
Property 24991 photo 23
Property 24991 photo 24
Property 24991 photo 25
Property 24991 photo 26
Property 24991 photo 27
Property 24991 photo 28
Property 24991 photo 29
Property 24991 photo 30
Property 24991 photo 31
Property 24991 photo 32
Property 24991 photo 33
Property 24991 photo 34
Property 24991 photo 35
Property 24991 photo 36
Property 24991 photo 37
Property 24991 photo 38
Property 24991 photo 39
Property 24991 photo 40
Property 24991 photo 41
Property 24991 photo 42
Property 24991 photo 43
Property 24991 photo 44
Property 24991 photo 45
Property 24991 photo 46
Property 24991 photo 47
Property 24991 photo 48
Property 24991 photo 49
Property 24991 photo 50
Property 24991 photo 51
Property 24991 photo 52
Property 24991 photo 53
Property 24991 photo 54
Property 24991 photo 55
Property 24991 photo 56
Property 24991 photo 57
Property 24991 photo 58

Detalji

  • Godina izgradnje: 1960
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 300 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. na drugom sprat se sastoji od Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.

Za prodaju
690 000 € 1864 €/m²
  • Kod objekta 64529
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
500 000 € 1136 €/m²
  • Kod objekta 30072
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 150 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 63374
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
200 000 € 1069 €/m²
  • Kod objekta 31360
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
195 000 € 2294 €/m²
  • Kod objekta 56231
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 150 000 € 5299 €/m²
  • Kod objekta 62380
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 550 000 € 10333 €/m²
  • Kod objekta 65879
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 28611
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
660 000 € 6947 €/m²
  • Kod objekta 27967
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter