Prodaja - Zemljište 1180 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
55 000 €
46 €/m²
Property 7353 photo 1
Property 7353 photo 2
Property 7353 photo 3
  • Kod objekta 7353
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 1180 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1180 kv.m. na Olimpska regija. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
70 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 63376
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
75 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 52588
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 62146
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
75 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 39884
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
70 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 60041
  • Kvadratura 1810 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 47236
  • Kvadratura 592 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
60 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 38857
  • Kvadratura 760 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
80 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 37687
  • Kvadratura 6740 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
75 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 52587
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
45 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 61700
  • Kvadratura 10687 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter