Prodaja - Zemljište 1700 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
140 000 €
82 €/m²
Property 24773 photo 1
Property 24773 photo 2
Property 24773 photo 3
Property 24773 photo 4
Property 24773 photo 5
Property 24773 photo 6
Property 24773 photo 7
Property 24773 photo 8
Property 24773 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1700 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 180 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 44928
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
145 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 65891
  • Kvadratura 710 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
200 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 38650
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
120 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60620
  • Kvadratura 4683 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
125 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 42913
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
160 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 46763
  • Kvadratura 4216 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
170 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 30770
  • Kvadratura 901 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
130 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 33270
  • Kvadratura 4456 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
140 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 36520
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 60117
  • Kvadratura 914 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter