Prodaja - Zemljište 4600 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
125 000 €
27 €/m²
Property 42913 photo 1
Property 42913 photo 2
Property 42913 photo 3
Property 42913 photo 4
Property 42913 photo 5
Property 42913 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 30 km
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4600 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 220 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
110 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 33899
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
120 000 € 129 €/m²
  • Kod objekta 60119
  • Kvadratura 930 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
105 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 61454
  • Kvadratura 2470 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
155 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 48281
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
165 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 37166
  • Kvadratura 4862 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
170 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 45987
  • Kvadratura 3136 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57953
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57955
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
160 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 63229
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
120 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 60117
  • Kvadratura 914 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter