120 000 €
131 €/m²
Property 60117 photo 1
Property 60117 photo 2
Property 60117 photo 3
Property 60117 photo 4
Property 60117 photo 5
Property 60117 photo 6
Property 60117 photo 7
Property 60117 photo 8
Property 60117 photo 9
Property 60117 photo 10
Property 60117 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 914 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
140 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 46197
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
165 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 36738
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
160 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 63229
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
125 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 42913
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
165 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 37283
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
160 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 66060
  • Kvadratura 2130 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
150 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 33054
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
175 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 57653
  • Kvadratura 2463 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
130 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 39405
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
130 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 32703
  • Kvadratura 1174 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter