Prodaja - Zemljište 4456 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
130 000 €
29 €/m²
Property 33270 photo 1
Property 33270 photo 2
Property 33270 photo 3
Property 33270 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 28 km
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4456 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
120 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 34139
  • Kvadratura 4556 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
180 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 51164
  • Kvadratura 8250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57955
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
145 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 65891
  • Kvadratura 710 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
150 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 44582
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
160 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 63229
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
188 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 61705
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60970
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
125 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 62298
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
120 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 42007
  • Kvadratura 1210 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter