120 000 €
25 €/m²
Property 60620 photo 1
Property 60620 photo 2
Property 60620 photo 3
Property 60620 photo 4
Property 60620 photo 5
Property 60620 photo 6
Property 60620 photo 7
Property 60620 photo 8
Property 60620 photo 9
Property 60620 photo 10
Property 60620 photo 11
Property 60620 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4683 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
100 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 58099
  • Kvadratura 1880 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
135 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 38348
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
135 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 61049
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
170 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 30770
  • Kvadratura 901 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
160 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 66060
  • Kvadratura 2130 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60970
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
125 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 62298
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
160 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 63229
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
160 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 42863
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
140 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 47138
  • Kvadratura 14460 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter