Prodaja - Zemljište 370 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
Na upit
Property 44928 photo 1
Property 44928 photo 2
Property 44928 photo 3
Property 44928 photo 4
Property 44928 photo 5
Property 44928 photo 6
Property 44928 photo 7
Property 44928 photo 8
Property 44928 photo 9
Property 44928 photo 10
Property 44928 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od grada: 14 km
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 370 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
110 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 63961
  • Kvadratura 3400 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 700 000 € 369 €/m²
  • Kod objekta 60458
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
165 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 56976
  • Kvadratura 20120 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
130 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 65288
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
40 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 58466
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
350 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63500
  • Kvadratura 5121 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
150 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 57948
  • Kvadratura 2307 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
200 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 65710
  • Kvadratura 3533 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
95 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 65425
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
120 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 60113
  • Kvadratura 932 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter